0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» PIASCLEDINE 300 mg
» Essentiale N-Forte
» TONOTIL-N 310 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» PARASINUS
» Paracetamol 500 mg Polisano
» Antinevralgic - P
» IBUPROFEN 200 MG
Ameliorare simptome
43 produse gasite
Pag. (2/3) 1 2 3
HOFIGAL S.A
Compozitie 30 g extract de patlagina ; 39 g extract de liquiritiae ; 30 g tinctura de valeriana la 100 ml. solutie. Mod de prezentare: solutie de uz intern in…
Pret cu TVA
11
LEI
cumpara medicament
ZENTIVA CEHIA
Indicatii terapeutice : Modafen este indicat ca tratament simptomatic cu durata scurta in caz de infectii acute ale tractului respirator superior: congestie nazala si/sau sinusala cu cefalee si febra, rinita…
Pret cu TVA
29.25
LEI
cumpara medicament
SCHAPER & BRUMMER GMBH
Mod de Prezentare Sinutox Tablete filmate este un produs din plante pentru reducerea inflamatiei mucoasei nazale (nas infundat) si combaterea sinuzitei. Efecte Adverse Acordati o atentie speciala produsului Sinutox Tablete…
Pret cu TVA
30
LEI
cumpara medicament
SMITHKLINE BEECHAM ANGLIA
Prezentare farmaceutica:Un plic contine paracetamol 1000 mg, clorhidrat de fenilefrina 10 mg si acid ascorbic (Vitamina C) 40 mg, ca substante active. Fiecare plic mai contine excipienti: zahar, acid citric…
Pret cu TVA
25
LEI
cumpara medicament
BOOTS HEALTHCARE ANGLIA
Strepsils Vitamina C 100mg asigura cantitatea de Vitamina C necesara in cursul infectiilor oro-faringiene. Compozitie: acid ascorbic, zaharoza, glucoza sirop, acid tartric, ulei de anason, mentol, aroma de portocale, Ponceau…
Pret cu TVA
22
LEI
cumpara medicament
KRKA d.d. SLOVENIA
 Compoziţie Un comprimat filmat conţine paracetamol 325 mg, clorhidrat de pseudoefedrină 30 mg şi bromhidrat de dextrometorfan 15 mg şi excipienţi: nucleu - celuloză microcristalină, amidon pregelatinizat, amidon din porumb,…
Pret cu TVA
15
LEI
cumpara medicament
GLAXOSMITHKLINE
Compozitie: paracetamol 300mg,.clorhidrat de fenilefrina 5 mg, acid ascorbic 20 mg Indicatii: Dureri musculare ,de gat; febra; dcongestionant al mucoase nazale; Contraindicatii Alergie la vreunul din componenti, afectiune hepatica sau…
Pret cu TVA
20
LEI
cumpara medicament
FARES TRADING
Biomicin Forte este un antibiotic natural recomandat in Infectii respiratorii (raceala, gripa, amigdalita, faringita, bronsita), infectii digestive ( enterite, enterocolite, parazitoze intestinale) sau infectii urinare. Biomicin Forte capsule contine: ulei…
Pret cu TVA
23
LEI
cumpara medicament
EUROPHARM HOLDING SA
Parasinus Penta x 12 amelioreaza simptomele racelii si gripei: reduce febra, calmeaza durerile de gat, de cap si musculare, reduce congestia nazala. Modul de administrare: - La copii cu varste…
Pret cu TVA
18
LEI
cumpara medicament
DEUTCHE HOMOOPATHIE UNION
Ce este Influcid? - Medicament homeopat conţinând o serie de substanţe active complementare ce acţionează asupra tuturor simptomelor asociate răcelii şi stărilor gripale; - Administrat încă de la primele simptome…
Pret cu TVA
23.4
LEI
cumpara medicament
FARES TRADING
Creste rezistenta organismului Sustine mecanismele de aparare ale organismului Ingrediente: Ulei esential ti-tree (Melaleuca alternifolia aetheroleum) 70%, ulei esential cuisoare (Caryophyllorum aetheroleum) 30% Efect: Antibiotic, antiviral, antiinflamator. Recomandari: Infectii si…
Pret cu TVA
14.4
LEI
cumpara medicament
URGO
Tratamentul simptomatic de scurta durata al starilor gripale insotite de cefalee si/sau febra si senzatia de "nas infundat".Se recomanda numai adultilor si copiilor peste varsta de 15 ani. Compozitie: 1…
Pret cu TVA
20
LEI
cumpara medicament
GLAXOSMITHKLINE
Indicații Tratamentul simptomatic pe termen scurt al simptomelor de răceală şi gripă şi al frisoanelor, atunci când sunt însoţite de durere de la uşoară la moderată şi/sau febră, congestie nazală,…
Pret cu TVA
23
LEI
cumpara medicament
FARES TRADING
Se utilizeaza inca de la aparitia primelor semne si simptome ale racelii si gripei (febra, dureri in gat, nas infundat, tuse). Ingrediente: Zahar, amidon din porumb, vitamina C, fructoza, extract…
Pret cu TVA
23
LEI
cumpara medicament
TERAPIA S.A. CLUJ
Compozitie: Substante active sunt paracetamolul,acidul ascorbic si maleatul de clorfeniramina. Un plic contine paracetamol 500mg,acid ascorbic 200mg,maleat de clorfeniramina 4mg. Celelalte componente sunt: zahar,acid citric anhidru,zaharina sodica,aroma de lamaie. Faringo…
Pret cu TVA
18
LEI
cumpara medicament
Pag. (2/3) 1 2 3
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Produse Recomandate
» Producatori
Vezi cautarile