0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» TONOTIL-N 310 mg
» Antinevralgic - P
» Clotrimazol 1% crema
» PARASINUS
Ameliorare simptome
48 produse gasite
Pag. (3/4) 1 2 3 4
ZENTIVA CEHIA
Fiecare comprimat filmat contine paracetamol 500 mg, cafeina 25 mg si clorhidrat de fenilefrina 5 mg. Antinevralgic sinus amelioreaza eficient simptomele gripei si racelii. Reduce febra, amelioreaza durerile de la…
Pret cu TVA
11.7
LEI
cumpara medicament
LAROPHARM
Compoziţie: Paracetamol 500 mg, Clorhidrat de pseudoefedrină 30 mg Grupa farmacoterapeutică: Analgezice şi antipiretice, anilide în combinaţii Indicaţii terapeutice: Tratamentul simptomatic al stărilor gripale, tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate…
Pret cu TVA
9
LEI
cumpara medicament
FARES TRADING
Se utilizeaza inca de la aparitia primelor semne si simptome ale racelii si gripei (febra, dureri in gat, nas infundat, tuse). Ingrediente: Zahar, amidon din porumb, vitamina C, fructoza, extract…
Pret cu TVA
20.7
LEI
cumpara medicament
BIOFARM SA
Proprietati: - fluidifica secretiile bronsice, usurand eliminarea lor; - are o actiune sinergica impotriva manifestarilor neplacute din raceala si gripa: febra usoara, dureri de cap, dureri musculare, rinoree, frisoane, senzatie…
Pret cu TVA
16.65
LEI
cumpara medicament
FARES TRADING
Plantusin ajuta la eliminarea disconfortului tractului respirator. Sustine sanatatea tractului respirator. Ingrediente: muguri de pin (Pini turiones), muguri de plop (Populi gemmae), scai vanat (Eryngii plani herba), patlagina (Plantaginis folium),…
Pret cu TVA
5.85
LEI
cumpara medicament
TERAPIA S.A. CLUJ
Compozitie: Substante active sunt paracetamolul,acidul ascorbic si maleatul de clorfeniramina. Un plic contine paracetamol 500mg,acid ascorbic 200mg,maleat de clorfeniramina 4mg. Celelalte componente sunt: zahar,acid citric anhidru,zaharina sodica,aroma de lamaie. Faringo…
Pret cu TVA
16.2
LEI
cumpara medicament
FARES TRADING
Compozitie Sovarv (Origani herba), scai vanat (Eryngii plani herba), cimbru (Thymi herba), muguri de pin (Pini turiones), muguri de plop (Populi gemmae), frunze de patlagina (Plantaginis folium), rizomi de ghimbir…
Pret cu TVA
4.95
LEI
cumpara medicament
SOLACIUM PHARMA
Revigrip Sinus este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate usoara-moderata (de exemplu cefalee, dureri in gat, dureri sinusale), al starilor febrile, congestiei mucoasei nazale si hipersecretiei nazale. Compozitie:…
Pret cu TVA
10.8
LEI
cumpara medicament
SOLACIUM PHARMA
Amelioreaza simptomele de gripa si raceala. Ingrediente: 500 mg - Paracetamol, 200 mg - Guaifenesina, 10 mg - Clorhidrat de fenilefrina. Mod si cale de administrare: Pentru ameliorarea pe termen…
Pret cu TVA
18
LEI
cumpara medicament
FARES TRADING
Efecte: Emolient, balsamic asupra mucoaselor uscate si iritate ale tractului respirator, contribuind la instalarea unei senzatii confortabile la acest nivel.Sustine fluidizarea si eliminarea secretiilor bronsice. Scaiul vantului contine saponine triterpenice…
Pret cu TVA
17.55
LEI
cumpara medicament
GLAXOSMITHKLINE
Indicații Tratamentul simptomatic pe termen scurt al simptomelor de răceală şi gripă şi al frisoanelor, atunci când sunt însoţite de durere de la uşoară la moderată şi/sau febră, congestie nazală,…
Pret cu TVA
19.8
LEI
cumpara medicament
FARES TRADING
Efect antibacterian confirmat prin analize medicale de laborator. Eficienta in 80% din cazuri. Uleiurile esentiale sunt cele care confera parfumul caracteristic al plantelor. Izolate din matricea vegetala, ele constituie cele…
Pret cu TVA
17.55
LEI
cumpara medicament
LAROPHARM
Larogrip Frectie pentru adulti de la Laropharm este un supliment alimentar recomandat in tratamentul racelilor de sezon, gratie complexului de substante bioactive continut, fiind un remediu excelent pentru combaterea durerilor musculare…
Pret cu TVA
7
LEI
cumpara medicament
BIONORICA ARZNEIMITTEL GMBH GERMANIA
Sinupret acute drajeuri este un medicament obtinut din plante, care se utilizeaza la adulti pentru tratarea inflamatiilor acute si fara complicatii ale sinusurilor paranazale. Medicamentul este produs de compania germana…
Pret cu TVA
36.9
LEI
cumpara medicament
PLANTEXTRAKT CLUJ
Polygemma 4 Sinusuri - ajuta la ameliorarea simptomelor neplacute din racelile care afecteaza sinusurile. Combinatie de extracte gemoterapice din muguri de Coacaz negru, Carpen, Arin negru si Mesteacan pufos. Actiune:…
Pret cu TVA
20.7
LEI
cumpara medicament
Pag. (3/4) 1 2 3 4
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Produse Recomandate
» Producatori
Vezi cautarile