0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» TONOTIL-N 310 mg
» Antinevralgic - P
» Clotrimazol 1% crema
» PARASINUS
Ameliorare simptome
48 produse gasite
Pag. (1/4) 1 2 3 4
FARES TRADING
Compozitie Sovarv (Origani herba), scai vanat (Eryngii plani herba), cimbru (Thymi herba), muguri de pin (Pini turiones), muguri de plop (Populi gemmae), frunze de patlagina (Plantaginis folium), rizomi de ghimbir…
Pret cu TVA
4.95
LEI
cumpara medicament
FARES TRADING
Plantusin ajuta la eliminarea disconfortului tractului respirator. Sustine sanatatea tractului respirator. Ingrediente: muguri de pin (Pini turiones), muguri de plop (Populi gemmae), scai vanat (Eryngii plani herba), patlagina (Plantaginis folium),…
Pret cu TVA
5.85
LEI
cumpara medicament
LAROPHARM
Larogrip Frectie pentru adulti de la Laropharm este un supliment alimentar recomandat in tratamentul racelilor de sezon, gratie complexului de substante bioactive continut, fiind un remediu excelent pentru combaterea durerilor musculare…
Pret cu TVA
7
LEI
cumpara medicament
GLAXOSMITHKLINE
Compozitie Fiecare comprimat contine paracetamol 500 mg si cofeina 65 mg. Actiune terapeutica Panadol Extra contine o combinatie de doua substante active: paracetamol- analgezic (combate durerea) ii antipiretic (reduce febra)-si…
Pret cu TVA
8.55
LEI
LAROPHARM
Compoziţie: Paracetamol 500 mg, Clorhidrat de pseudoefedrină 30 mg Grupa farmacoterapeutică: Analgezice şi antipiretice, anilide în combinaţii Indicaţii terapeutice: Tratamentul simptomatic al stărilor gripale, tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate…
Pret cu TVA
9
LEI
cumpara medicament
HOFIGAL S.A
Compozitie 30 g extract de patlagina ; 39 g extract de liquiritiae ; 30 g tinctura de valeriana la 100 ml. solutie. Mod de prezentare: solutie de uz intern in…
Pret cu TVA
9.9
LEI
cumpara medicament
PONTICA/ELIDOR
RECOMANDARI supliment alimentar, tratamentul simptomatic in infectiile recurente ale cailor respiratorii (stari gripale, viroze respiratorii, rinite, sinuzite, faringite, amigdalite, traheobronsite, laringite, bronsite acute si cronice) si ale cailor urinare (pielita,…
Pret cu TVA
10.8
LEI
cumpara medicament
EUROPHARM HOLDING SA
Compozitie: Un comprimat contine paracetamol 500mg, maleat de cloraniramina 3mg, clorhidrat de pseudoefedrina 30mg si excipienti: povidona, amidon pregelatinizat, acid stearic, talc, stearat de magneziu. Grupa farmacoterapeutica: Decongestionante nazale de…
Pret cu TVA
10.8
LEI
cumpara medicament
SOLACIUM PHARMA
Revigrip Sinus este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate usoara-moderata (de exemplu cefalee, dureri in gat, dureri sinusale), al starilor febrile, congestiei mucoasei nazale si hipersecretiei nazale. Compozitie:…
Pret cu TVA
10.8
LEI
cumpara medicament
ZENTIVA CEHIA
Fiecare comprimat filmat contine paracetamol 500 mg, cafeina 25 mg si clorhidrat de fenilefrina 5 mg. Antinevralgic sinus amelioreaza eficient simptomele gripei si racelii. Reduce febra, amelioreaza durerile de la…
Pret cu TVA
11.7
LEI
cumpara medicament
EUROPHARM HOLDING SA
Parasinus Penta x 12 amelioreaza simptomele racelii si gripei: reduce febra, calmeaza durerile de gat, de cap si musculare, reduce congestia nazala. Modul de administrare: - La copii cu varste…
Pret cu TVA
11.7
LEI
cumpara medicament
BIOEEL SRL
Indicatii : tratamentul de scurta durata ( maxim 5 zile ) al durerilor de intensitate usoara pana la moderata , cu diferite localizari : dureri de cap , migrena ,dureri…
Pret cu TVA
12.6
LEI
cumpara medicament
KRKA d.d. SLOVENIA
 Compoziţie Un comprimat filmat conţine paracetamol 325 mg, clorhidrat de pseudoefedrină 30 mg şi bromhidrat de dextrometorfan 15 mg şi excipienţi: nucleu - celuloză microcristalină, amidon pregelatinizat, amidon din porumb,…
Pret cu TVA
13.5
LEI
cumpara medicament
BIOFARM SA
1. Ce este Bioflu Plus®, capsule moi şi pentru ce se utilizează  Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive şi febrei asociate bolilor tractului respirator (de exemplu sinuzite, rinite, faringrte,…
Pret cu TVA
13.5
LEI
cumpara medicament
GLAXOSMITHKLINE
Compozitie: paracetamol 300mg,.clorhidrat de fenilefrina 5 mg, acid ascorbic 20 mg Indicatii: Dureri musculare ,de gat; febra; dcongestionant al mucoase nazale; Contraindicatii Alergie la vreunul din componenti, afectiune hepatica sau…
Pret cu TVA
14.4
LEI
cumpara medicament
Pag. (1/4) 1 2 3 4
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Produse Recomandate
» Producatori
Vezi cautarile