0 produse in cos | Utilizator neinregistrat
» Cauta in farmacie
» Categorii produse
» Top Vanzari
» Filtre tigari TARGUARD
» Essentiale N-Forte
» PIASCLEDINE 300 mg
» OSCILLOCOCCINUM GLOBULE
» Aspenter 75 mg
» IBUPROFEN 200 MG
» Antinevralgic - P
» TONOTIL-N 310 mg
» Clotrimazol 1% crema
» PARASINUS
Ameliorare simptome
1 produse gasite
Pag. (1/1) 1
TERAPIA S.A. CLUJ
Compozitie: Substante active sunt paracetamolul,acidul ascorbic si maleatul de clorfeniramina. Un plic contine paracetamol 500mg,acid ascorbic 200mg,maleat de clorfeniramina 4mg. Celelalte componente sunt: zahar,acid citric anhidru,zaharina sodica,aroma de lamaie. Faringo…
Pret cu TVA
16.2
LEI
cumpara medicament
Pag. (1/1) 1
» Intra in cont
Username:
Parola:
am uitat parola
cont nou
» Cosul de Cumparaturi
Cosul este gol

Transport produse farmacie online
» Produse Recomandate
» Producatori
Vezi cautarile